advertise

فوم فیلتر پزشکی

| فومینو

نانو پزشکی

پیشرفت علم هنوز نتوانسته است شایستگی خود را در مبارزه با بیماری‌هایی مانند سرطان، قلبی و عروقی، مولتیپل اسکلروزیس، آلزایمر، پارکینسون، دیابت و همچنین انواع مختلف بیماری‌های التهابی یا عفونی جدی مانند ایدز ثابت کند. اما راه‌ میان ‌بر جدیدی که علم برای مبارزه با آسیب این بیماری‌ها را پیدا کرده و در حال تحقیق و گسترش در آن است، نانومدیسین است.نانو مدیسین یا نانو پزشکی توانسته انتظارات میلیون‌ها بیمار را برای مراقبت‌های بهداشتی بهتر، کارآمدتر و مقرون به صرفه افزایش دهد و راه‌ حل‌های امیدوارکننده‌ای را برای طیف وسیعی از بیماری‌ها ارائه دهد. فناوری نانو از تشخیص گرفته تا نظارت بر بیماری، انجام جراحی و شیمی درمانی یا پزشکی احیا کننده، دخل و تصرف کرده و تحول عظیمی را در علم دنیا به وجود آورده‌ است.طبق این تعاریف می توان نانومدیسین را به عنوان شاخه‌ای از نانو تکنولوژی در نظر گرفت که تحولاتی اساسی در حوزه‌ی سلامت به وجود آورده است. به کمک نانوپزشکی، محصولات دارویی می‌توانند مثل ماشین‌های هوشمند برنامه‌ریزی شوند. آنها به حسگرهایی مجهزند که می‌توانند قدرت تصمیم‌گیری و تأثیرپذیری از محیط را برای ماشین فراهم کنند. این ماشین‌ها می‌توانند جلو عوارض جانبی و واکنش‌های حساسیت‌زا را بگیرند. داروهای جدید خود را با بدن سازگار می‌کنند و تنها با رسیدن به مقصد نهایی عمل اختصاصی خود را (که در واقع همان درمان است) انجام می‌دهند. آنها می‌توانند قبل از فعال ‌شدن دارو از آزاد شدن مقدار بیشتر از حد آن جلوگیری کنند و مانع بروز مسمومیت‌ شوند.ما نیز در شرکت نانو پلیمر،از این غافله عقب نمانده ایم و محصولات نانو پزشکی از جمله فوم فیلتر پزشکی را تولید و عرضه نموده ایم. شرکت نانو پلیمر در کنار تولید و فروش محصولات پزشکی در تلاش بوده تا با افزایش دانش و اطلاعات افراد جامعه در حوزه سلامت و درمان، باعث شناخت هرچه بیشتر افراد از بهترین شیوه درمانی خود شده و مناسب ترین محصولات درمانی را در اختیار آن ها قرار دهد.


شرکت نانوپلیمر

فوم نانو

پانسمان های فوم نانو و فوم فیلتر پزشکی برای ترمیم زخم، با ایجاد شرایط بهینه یک محیط گرم و مرطوب را برای زخم ها فراهم می کند. این پانسمان ها از پلی یورتان نیمه تراوا / آب دوست ساخته شده اند ، دو نوع چسبنده و غیر چسبنده دارند.به علاوه دارای یک لایه بیرونی ضد آب نیز هستند. از نظر ماهیت جاذب ترشحات هستند و برای زخم های متفاوت از نظر اندازه و بزرگی یا کوچکی مناسب هستند. آنها در اندازه و شکل های ساده تا اشکال اناتومیکی خاص و مخصوص برای انواع قسمت های مختلف بدن موجود می باشند ، بسیار قابل اعتماد و در دسترس هستند.پانسمان زخم می تواند با محافظت از آسیب یا اسیب پذیر شدن زخم در برابر باکتری ها و ایجاد محیطی که از بهبودی سالم پشتیبانی می کند ، روند بهبودی را تسریع کند. پانسمان های نانو فوم و فوم فیلتر پزشکی ابزاری موثر برای ترمیم زخم های مرطوب است و به ویژه در جلوگیری از آسیب ناشی از پانسمان ، مدیریت زخم های خارج شده و به حداقل رساندن ناراحتی و درد در پانسمان مفید است. پانسمان های فوم ساخته شده از پلی اورتان نیمه تراوا ، حاوی محلول های پلیمری کف دار با سلول های باز و کوچک هستند که می توانند مایعات را در خود جای دهند و آن ها را در خود نگه دارند. این سلول ها ممکن است با مواد دیگر لایه لایه شوند. قابلیت جذب آنها بسته به ضخامت پانسمان متفاوت است. ناحیه تماس یک پانسمان فوم، فاقد چسبندگی و عدم پرز است ، بنابراین پانسمان به راحتی جدا می شود و به هیچ عنوان به زخم نمی چسبد.شرکت نانو پلیمر قرار دادن طیف وسیعی از محصولات نانو پزشکی در اختیار مشتریان گرامی بوده تا نیازمندی های آن ها را در زمینه سلامت و درمان برطرف سازد. همچنین این مجموعه با فراهم نمودن پشتیبانی قوی ، محصولات مورد نیاز مشتریان خود را در اسرع وقت در اختیار آن ها قرار می دهد. اسکاچ صنعتی، فوم حافظه دار و فیلتر آب شیرین کن از دیگر محصولات تولیدی در شرکت ما می باشند.


فوم بانداژ

یکی از ویژگی های اصلی فوم بانداژ این است که به حفظ محیط مرطوب زخم کمک می کنند. همچنین مهم این است که فوم کمک می کند تا زخم و ناحیه اطراف زخم در اثر ضربه اضافی مقاوم باشد و مانندیک سد عمل کند و همچنین عایق حرارتی برای زخم ها باشد. استفاده از پانسمان فوم و فوم فیلتر پزشکی در هنگام جدا کردن پانسمان باعث آسیب به زخم نمی شود.از پانسمان های فوم می توان در صورت وجود عفونت و در طی درمان فشرده سازی استفاده کرد.علاوه بر این ، فوم بانداژ با عوامل تخریب آنزیمی سازگار هستند. بسته به میزان اگزودا یا ترشحات، پانسمان های فوم از یک تا هفت روز قابلیت استفاده شدن را دارند.فوم فیلتر پزشکی برای زخم ها به عنوان تنظیم کننده مناسب رطوبت، مورد نیاز برای بهبودی زخم شناخته می شوند. آنها مانعی محافظتی در برابر باکتری ها ایجاد می کنند و از زخم در برابر عفونت محافظت می کنند. این فوم ها به بخار آب اجازه ورود می دهند اما به باکتری ها و سایر آلاینده ها اجاز ورود نمی دهند. پانسمان های فوم با ایفای نقش عایق بودن ، بستر زخم را گرم و مرطوب نگه می دارد. شرکت نانو پلیمر در راستای سهولت دسترسی مشتریان به محصولات معرفمان، فروشگاه اینترنتی راه اندازی کرده است. مشاوره رایگان ۲۴ ساعته توسط مشاوران حرفه ای و مجرب ، ی کامل محصولات و توضیح نحوه مصرف آن ها ، معرفی مقالات علمی به روز دنیا در زمینه های سلامت ، درمان و زیبایی از جمله خدمات این فروشگاه اینترنتی می باشد.فوم نانو ، فیلتر هوای صنعتی و یکی از ویژگی های اصلی فوم بانداژ این است که به حفظ محیط مرطوب زخم کمک می کنند. همچنین مهم این است که فوم کمک می کند تا زخم و ناحیه اطراف زخم در اثر ضربه اضافی مقاوم باشد و مانندیک سد عمل کند و همچنین عایق حرارتی برای زخم ها باشد. استفاده از پانسمان فوم و فوم فیلتر پزشکی در هنگام جدا کردن پانسمان باعث آسیب به زخم نمی شود.از پانسمان های فوم می توان در صورت وجود عفونت و در طی درمان فشرده سازی استفاده کرد.علاوه بر این ، فوم بانداژ با عوامل تخریب آنزیمی سازگار هستند. بسته به میزان اگزودا یا ترشحات، پانسمان های فوم از یک تا هفت روز قابلیت استفاده شدن را دارند.فوم فیلتر پزشکی برای زخم ها به عنوان تنظیم کننده مناسب رطوبت، مورد نیاز برای بهبودی زخم شناخته می شوند. آنها مانعی محافظتی در برابر باکتری ها ایجاد می کنند و از زخم در برابر عفونت محافظت می کنند. این فوم ها به بخار آب اجازه ورود می دهند اما به باکتری ها و سایر آلاینده ها اجاز ورود نمی دهند. پانسمان های فوم با ایفای نقش عایق بودن ، بستر زخم را گرم و مرطوب نگه می دارد. شرکت نانو پلیمر در راستای سهولت دسترسی مشتریان به محصولاتمان، فروشگاه اینترنتی راه اندازی کرده است. مشاوره رایگان ۲۴ ساعته توسط مشاوران حرفه ای و مجرب ، معرفی کامل محصولات و توضیح نحوه مصرف آن ها ، معرفی مقالات علمی به روز دنیا در زمینه های سلامت ، درمان و زیبایی از جمله خدمات این فروشگاه اینترنتی می باشد.فوم نانو ، فیلتر هوای صنعتی و فیلتر بوگیر صنعتی از دیگر محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی ما می باشد. از دیگر محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی ما می باشد.

شرکت نانوپلیمر

| فومینو

موارد مصرف فوم فیلتر پزشکی

پانسمان های فوم فیلتر پزشکی برای زخم هایی که ایجاد شده اند و از نظر مساحت، چه کم و چه بسیار زیاد ، عالی هستند. به طور کلی ، این نوع فوم ها برای زخم هایی با ضخامت جزئی یا کامل استفاده می شوند. پانسمان های فوم فیلتر پزشکی می تواند در انواع مختلفی از زخم ها مورد استفاده قرار گیرد و در فاز گرانوله و زخم های اپیتلیالیزه بسیار موثر است. آنها ممکن است برای جذب ترشحات در اطراف زخم ها و به عنوان پانسمان ثانویه برای زخم های مورد نیاز جهت پانسمان شدن استفاده گردد. از پانسمان های فوم می توان روی زخم هایی که بافت نکروز نرم دارند استفاده کرد. آنها همچنین انعطاف پذیر هستند و می توانند برش داده شوند تا متناسب با قسمتهای خاصی از بدن مانند انگشتان پا ، انگشتان یا گوش باشند.از پانسمان فوم می توان به دلیل خواص حرارتی روی زخم استفاده کرد که برای گرم نگه داشتن آن به عایق نیاز دارد. علاوه بر این پانسمان های فوم می توانند در محافظت از پوست بالای برجستگی های استخوانی یا اصطکاک زیاد روی پوست مفید باشند. آنچه به حضورتان ارائه شد،چند نمونه از موارد مصرف فوم فیلتر پزشکی بود.برای به دست آوردن اطلاعات و مشاوره ی رایگان با تلفن های تیم پشتیبانی تماس بگیرید.اعتماد شما افتخار ماست.به علاوه در نظر داشته باشید،با انتخاب شرکت نانو پلیمر به عنوان یک شریک قابل اعتماد ، علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه ، ضامن سلامتی خود ، خانواده و دوستانتان باشید. مشتریان عزیز می‌توانند از طریق خرید اینترنتی محصول خود را تهیه کنند. همچنین برای رفاه حال بیشتر مشتریان، خرید تلفنی نیز در نظر گرفته‌ شده است. همچنین شرکت نانو پلیمر با فراهم آوردن پشتیبانی قوی، محصولات را در اسرع وقت در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌دهد. فوم حافظه دار، فیلتر آب ورودی ساختمان و فیلتر تصفیه آب خانگی را از معتبرترین شرکت در این زمینه یعنی شرکت نانو پلیمر تهیه نمایید.